Вітаємо Вас Гость | RSS

Международный симпозиум

Главная » Статьи » МИСТЕЦТВО ПРОСТОРУ

Благотворительный пленер 2014

Відбувся черговий пленер Арт клубу, Палітра спектр, за сприяння власниці арт-садиби, "Золота рибка”, Світлани Шопф. Даний пленер був проведений під девізом: Любов, добро та милосердя як загальнолюдські та естетичні цінності. Тому у плані пленеру були проведені різноманітні творчі заходи серед яких виї¬зди на етюди у с. Пасіку, де художники мали змогу писати з натури величні гірські крає¬види та с.Вільховицю на пи¬сання дерев’яної церкви, яка ще непогано збереглася. Лю¬бов до рідного краю до своєї природи, шанування не тільки дарів природи, котрі дав нам Господь, а й культурного та духовного надбання виражалося у писанні карпатських краєвидів, пам’ яток сакрального мистецтва. Цікавою та захоплюючою виявилася робота над спільним проектом - писанням обра¬зу Георгія Побідоносця. У роботі над образом взяли участь всі учасники пле¬неру - більшість практично, а дехто долучався порадами. Спільна робота показала згуртованість колективу, ба¬жання працювати разом навіть у таких умовах, де кожен митець має своє ба¬чення створюваного образу художни¬ки дійшли згоди і Георгій Побідоносець вийшов на славу. Також був проведений круглий стіл з обговорен¬ня теми пленеру, куди був запрошений і орендар замку Сент-Міклош Йосип Бартош з дружиною. У цій бесіді ко¬жен учасник висловив свою думку з обговорюваних категорій, зокрема було наголошено на тому, що всім нам треба осягнути Божу любов тоді все земне нам додасться як наслідок. Дех¬то про ці категорії говорив більш з практичної токи зору нашого повсяк¬денного життя про практичне застосу¬вання любові добра та милосердя до оточуючих ближніх і дальніх. Тетяна Рибар говорила про те, що любов має бути нашим єством і супроводжувати всі наші починання та справи, вони ма¬ють наповнювати наше життя тоді воно матиме сенс. В цьому її підтримав ре¬дактор газети “Мукачево” Віктор Дворниченко, однак він зазначив що виво¬дити формулу любові чи милосердя неможливо оскільки кожна людина в міру своїх можливостей знань духовності вкладає в ці поняття своє розуміння, та попри все не варто зупинятися на теоретизуванні цих термінів, а й потрібно практично прилучатися до примноження їх.
Тоді сміло може сказати кожен з нас, що ми даруємо лю- бов, робимо когось щасливим, добрішим.
У програмі пленеру, як завж¬ди, були заплановані благодійні майстер-класи для дітей чинадіївського дитбудинку, але на цей раз вони будуть проведені декількома днями пізніше.
Загалом пленер показав те що було окреслено у темі - саме те, що спільна справа, любов, милосердя, добро, взаєморозуміння - риси, котрі необхідні нам самим для того щоб ми могли ділитися ними з іншими, з усіма хто того потребує, з нашими ближніми. Багатогранні 
цінності проявляються по різному у кожної людини та митець роздаровує їх з своїх полотен всім охочим, розказує про ту любов, запрошує на побачення у рідні куточки, показує красу там де не кожен побачить, наголошує: шануйте те що маєте і примножуйте - в цьому сила митця.
Після пленерна виставка відбудеться 21 вересня 2014 року о 16.00 у замку Сент-Міклош відвідавши яку ви зможете ознайомитися з новим творчим доробком художників арт-клубу «Палітра спектр».
Оксана МЕТЗГЕР, культуролог

Категория: МИСТЕЦТВО ПРОСТОРУ | Добавил: rybka2007 (08.12.2014)
Просмотров: 695 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Категории раздела
Мои статьи [0]
МИСТЕЦТВО ПРОСТОРУ [15]
Міжнародний пленер на базі приватних садиб Синяцької долини "Золота рибка".
Пошук
Статистика